به خصوص سود بانکی اعتبار سود بانکی کاهش سود بانکی

به خصوص: سود بانکی اعتبار سود بانکی کاهش سود بانکی بانک مرکزی نرخ سود

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاریوس لیورپول را نابود کرد ، رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد

محمد صلاح ستاره لیورپول به علت مصدومیت با چشمانی اشک‌بار زمین بازی را ترک کردند.

کاریوس لیورپول را نابود کرد ، رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد

رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد/ کاریوس لیورپول را نابود کرد

عبارات مهم : تاریخی

محمد صلاح ستاره لیورپول به علت مصدومیت با چشمانی اشک بار زمین بازی را ترک کردند.

به گزارش مهر، تیم های فوتبال رئال مادرید و لیورپول دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را شنبه شب در کیف برگزار کردند که در آخر رئال مادرید ۳ بر یک پیروز شد.

کاریوس لیورپول را نابود کرد ، رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد

لیورپول بازی را به قدری خوب شروع کرد که رئال مادرید در ۱۰ دقیقه ابتدایی در زمین خود حبس شد و فقط دفاع کرد. در دقیقه ۱۵ رونالدو از اشتباه بازیکنان لیورپول استفاده کرد و از راست گریخت ولی ضربه محکم او به بالای دروازه رفت. این نخستین حرکت جدبی رئال مادرید بود.

لیورپول بعد از این صحنه نیز به حملات خود ادامه داد. در دقیقه ۲۳ لیورپول روی یک هجوم از راست تا آستانه گل پیش رفت ولی ناواس با تصویر العمل خوب خود مانع گلزنی فرمینیو شد.

محمد صلاح ستاره لیورپول به علت مصدومیت با چشمانی اشک‌بار زمین بازی را ترک کردند.

اتفاق غم انگیز جهت لیورپول در دقیقه ۳۰ رخ داد. جایی که محمد صلاح با چشمانی اشکبار بخاطر مصدومیت تعویض شد تا بهت هواداران لیورپول را فرا گیرد. سرخیو راموس چند دقیقه قبل به شکلی ناجوانمردانه او را مصدوم کرد ولی مازیچ حتی این صحنه را اشتباه ندانست تا بار دیگر شاهد حمایت داوران از رئال مادرید باشیم. صلاح با این مصدومیت جام جهانی را از دست داد.

در دقیقه ۳۶ نوبت به دنی کارواخال رسید تا با گریه زمین را ترک کند. او هم مصدوم شد.

رئال مادرید از دقیقه ۳۰ بازی را در دست گرفت. لیورپول که بعد از مصدومیت محمد صلاح در شوک به سر می برد نتوانست بازی خوب خود را استمرار بخشد. در دقایق نهایی نیمه نخست بنزما در ریباند ضربه سر محکم رونالدو دروازه حریف را باز کرد ولی کمک داور آن را آفساید اعلام کرد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

کاریوس لیورپول را نابود کرد ، رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد

نیمه دوم با حملات پر دامنه رئال مادرید شروع شد. در همان دقایق ابتدایی این نیمه اشتباه مدافعان لیورپول باعث شد ایسکو در موقعیت گل قرار گیرد ولی ضربه او به تیر افقی اصابت کرد و گل نشد.

رئال مادرید در دقیقه ۵۱ به وسیله کریم بنزما به گل رسید. گلی که روی اشتباه تاریخی کاریوس، دروازه بان لیورپول به ثمر رسید. دروازه بان لیورپول قصد داشت با دست توپ را به مدافعان خودی پاس بدهد که کریم بنزما توپ را با نوک پا قطع کرد تا گلی عجیب و تاریخی در فینال لیگ قهرمانان ثبت شود.

محمد صلاح ستاره لیورپول به علت مصدومیت با چشمانی اشک‌بار زمین بازی را ترک کردند.

لیورپول خیلی سریع این گل را پاسخ داد. سادیو مانه در دقیقه ۵۵ روی یک ضربه کرنر و در دهانه دروازه توپ را قطع کرد و کار را به تساوی کشاند.

بار دیگر نوبت به رئال مادرید بود که گلزنی کند. گرت بیل که در دقیقه ۶۱ جانشین ایسکو شده است بود در دقیقه ۶۴ با یک ضربه برگردان قشنگ گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند.

کاریوس لیورپول را نابود کرد ، رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد

لیورپول در ادامه تلاش خود را دو چندان کرد. در دقیقه ۷۰ شوت زمینی مانه به تیر افقی دروازه رئال مادرید اصابت کرد و با بدشانسی گل نشد.

در حالی که انتظار می رفت لیورپول بر دامنه حملات خود بیافزاید این رئال مادرید بود که با اشتباه مرگبار کاریوس به گل رسید. شوت راه دور گرت بیل با دفع عجیب کاریوس همراه شد تا گل سوم رئال مادرید هم با خوش شانسی به ثمر برسد.

بدین ترتیب رئال مادرید جهت سومین بار متوالی با زین الدین زیدان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد تا یک هت تریک تاریخی را در کسب جام به نام خود ثبت کند.

ک

واژه های کلیدی: تاریخی | لیورپول | مصدومیت | قهرمانان | دروازه بان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz